Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šatna týmu "SŽA"

Hokejová šatna je prostor pro oblékání a svlékání výstroje hráčů týmu a pro případný odpočinek mezi zápasy. Šatna není návštěvní místnost (např. pro rodiče, sourozence, babičky, tety, kamarády...)
 
Po tréninku nebo zápase se jdu automaticky osprchovat a oblékám se. Rodiče jsou v prostorách ZS - na tribuně nebo čekají před ZS. O hráče se stará určený dospělý - trenéři klubu HC Motor nebo vedoucí týmu. Hráči v šatně mají přísný zákaz používat mobilní telefony, tablety a jiné herní konzole!
 
Hráči v šatně udržují pořádek! V případě opakovaného nepořádku v kabině a na svém místě bude hráč potrestán - bude si nosit týden hokejové věci domů, případně nebude nominován k zápasům.
 
Při výskytu zdravotních problémů nebo příznaků onemocnění u dítěte, nevoďte své dítě do kolektivu. Rodiče mají povinnost informovat hlavního trenéra o změně zdravotní způsobilosti dítěte, zdravotních obtížích nebo jiných závažných skutečnostech, které by mohly mít vliv na průběh tréninku či zdraví a bezpečnost ostatních dětí v kolektivu.
V šatně, ve sprchách a na chodbách zimního stadionu je přísně zakázáno hraní s míči, hokejkami a dalším sportovním náčiním.
 
Každé úterý si budou moci hráči nechat nabrousit své brusle. Nechají si je v kabině na určeném místě.
 
 
.